قوانین سایت

با تشکر از اینکه سایت ما را برای مشاهده و فعالیت انتخاب کرده اید، به لحاظ حفظ قانون سایت و همچنین راحتی کاربران این قوانین وضع شده اند. که کاربران می بایست طبق آن عمل کنند. در غیر این صورت مسئولین سایت این حق را دارند که موضوعات، مقالات، اخبار و تمامی توضیحات و در برخی مواقع اکانت آن کاربر را از سایت حذف نمایند. این قوانین به صورت کامل در زیر منتشر شده اند و ممکن است در هر زمان تغییر کند. لطفاً جهت مشاهده آخرین قوانین سایت به پیغامهایی که ممکن است برخی از روزها به هر نحوی به اطلاع کاربران برسد دقت فرمایید. این قوانین بلا استثناء می باشند و در رابطه با تمامی کاربران از جمله تازه وارد، فعال، همکاران سایت ، مدیران انجمن ها و … اجرا خواهد شد.
۱) استفاده از متون یا تصاویر رکیک و ناشایست که با عرف جامعه ی ایرانی در تناقض باشد تحت هر عنوان غیر مجاز است.
۲) مسئولیت انجام هر نوع فعالیت در حساب کاربری بر عهده خود کاربر می باشد.
۳) استفاده و ارسال هر نوع موضوع چاپی خارج از قوانین ذکر شده در هنگام ارسال فایل به عهده خود کاربر می باشد.
۴) مسئولیت خرابی فایل یا بد رنگ شدن کار ( در صورت ثابت نشدن قصور از جانب مجموعه ما) بر عهده مشتری است.
۵) سفارشاتی از قبیل: چاپ فال، دعانویسی، چهره یا بدن خانم، آموزش رقص، تاتو، نصب آنتن ماهواره، DJ ، طرح های مشابه پاسور، عکس بدنسازی ( فقط بالاتنه قابل چاپ می باشد)، شرکت های هرمی، عکس افراد مشهور و هرگونه مشاغلی که منع قانونی داشته باشد، پذیرفته نمی شود.
۶) سفارشاتی از قبیل آرم شرکت های دولتی، انواع برچسب و سفارشات با متن لاتین، برچسب مواد غذایی، مواد دارویی، مواد شیمیایی، آرایشی و بهداشتی، انواع کارت ضمانت و … ملزم به ارائه مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد.
در صورت مشاهده چنین طرح هایی، بلافاصله طرح عودت داده خواهد شد. و در صورت عدم مشاهده طرح و چاپ چنین سفارشاتی، کار چاپ شده به مشتری تحویل داده نخواهد شد و هزینه به عهده مشتری می باشد. همچنین در صورت مشاهده و ضبط سفارش چاپ شده توسط مراجع قانونی ( وزارت ارشاد اسلامی) کلیه مسئولیت ها اعم از جریمه های مالی و … بعهده خود مشتری خواهد بود.
با خواندن این قوانین شما مسئولیت رفتار و ارسال های خود را در سایت بر عهده خواهید گرفت. در صورتی که از قوانین مذکور حمایت نکنید ( در صورت امکان) به شما اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار حساب شما از سایت حذف خواهد شد. به امید اینکه با بکارگیری قوانین سایت و دستورالعمل هایی که در آینده به آنها اضافه خواهد شد، بتوانیم رضایت شما کاربر گرامی را جلب کنیم. به امید ساعات خوش در هنگام مشاهده این سایت برای شما.