نسخه جدید، امکانات جدید

این مطلب در تاریخ ۹۵/۱۰/۲۶ با برچسب: ,, , توسط اپراتور سامانه در وبلاگ فکرفردا منتشر شده است.

سلام. لبخند رو لباتون.

شما در حال حاضر در وبسایت مجتمع چاپ دیجیتال فکرفردا هستید. وبسایتی که کلی ایده و فکر پشتش است!

حدود یک سال از راه اندازی نسخه اولیه وبسایت چاپ دیجیتال فکرفردا میگذره. در این یک سال بازخورد های زیادی از مشتریان عزیزمون گرفتیم. تک تک بازخورد ها را بررسی کردیم. مشکلات و کاستی های سرویسمون رو فهمیدیم و با تشکیل اتاق فکر، سعی کردیم راه حل مناسبی براش پیدا کنیم.

یکی از مشکلاتی که بخشی مشتریان ما بارها به ما گزارش کردند، راحت نبودن ثبت سفارش در سامانه فروش آنلاین فکرفردا بود؛ که البته ما از این پیچیدگی دفاع نمی کنیم ولی لازم بود؛ لازم بود برای اینکه دنیای چاپ خیلی گسترده است. ما باید یک جور تفکیکش می کردیم تا سفارشاتی که به صورت غیر همکار برامون ثبت می شد بدون مشکل انجام بدیم و خیلی کمتر نیاز باشه با مشتری عزیزمون تماس تلفنی داشته باشیم. بالاخره خدمات الکترونیکی و …

به هر حال با تشکیل اتاق فکر و مشورت با دوستان اهل فن، تصمیم گرفتیم در کنار اون سیستم که امکانات خوبی ام داره، یک روش راحت تر برای دریافت سفارش از شما داشته باشیم. (درحال تنظیم فرم ها برای دریافت سفارش هستیم) همچنین تصمیم گرفتیم به صورت موازی نسخه جدید پورتال رو هم طراحی و پیاده سازی کنیم تا این تصمیم جدید بیشتر به چشم بیاد.

شما در نسخه جدید وبسایت مجتمع چاپ دیجیتال فکرفردا، بخشی را مشاهده خواهید کرد با عنوان “خرید آسان” که وظیفه این بخش، دریافت بدون دردسر سفارش از شما مشتریان عزیزمونه.

منظورمون از بدون دردسر چیه؟

برخی از مشتریانمون اینقدر سرشون شلوغه و وقت سرخاروندن هم ندارن برای همین فرصت ثبت نام در اینترنت چاپمون رو ندارن. برای این دسته از مشتریان عزیزمون سامانه خرید آسان رو راه اندازی کردیم. تا بدون ثبت نام و به صورت مستقیم بتونن سفارشاتشون رو ثبت کنن. البته این سفارشات فعلا در فاز اول فقط در بخش افست دریافت خواهد شد ولی خیلی زود بقیه بخش ها هم اضافه خواهند شد.

با تخفیف، آسان بخرید!

ما در سیستم خرید آسان، باز هم تخفیف داریم. اما با یک روش جدید. روش جدید ما به این صورت هست که یک سری کد تخفیف برای محصولات مختلف منتشر می کنیم. (هیچ محدودیت خاصی ام نداریم. شاید یک روز صبح کد تخفیف پنجاه درصدی تمام سفارشات افست را منتشر کردیم!!!) روش دسترسی به کد های تخفیف هم بسیار راحته. شما عضو کانال تلگرام ما و یا پیج اینستاگرام ما میشید. همین! کد های تخفیف فقط در تلگرام و اینستاگرام ما منتشر خواهند شد. شما کد های تخفیف رو دریافت می کنید و موقع ثبت سفارش وارد می کنید. تخفیف براتون اعمال میشه. به همین راحتی…

 

سخن آخر…

ما در مجتمع چاپ دیجیتال فعالیم! پویاییم! برای بهتر شدن تلاش می کنیم و به نظر ما بهتر شدن یعنی رضایتمندی بیشتر شما مشتریان! تمام تلاش ما برای راحتی بیشتر شماست. برای این که در این ترافیک و آلودگی کمتر بیرون بیاید. کمتر دنبال جای پارک بگردید. بیشتر کنار خونواده باشید و لذت خوردن یک فنجان چای رو حین ثبت سفارش چاپی تون تجربه کنید.

اگر پیشنهادی دارید، انتقادی دارید و یا میخواید از ما تشکر کنید، میتونید از طریق این فرم با ما در ارتباط باشید. ما شما رو میخونیم به شما اهمیت میدیم.

از شما ممنونیم که مخاطب ما هستید.

شب و روزتون پر از شادی